Jump to content

ArneAustenaa

Gjest
  • Posts

    20
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ArneAustenaa

  1. Hei ! Prøver å finne billige alufelger til en Mk2 stasjonsvogn brukt, men ikke lett å finne felger med høy innpress. Hvordan vil det bli med noen med 15 i innpress ?
  2. Ok, takk for svar. Kan ikke se noe tilkobling til motorvarmer, hvor skal det være ?
  3. Har en stikk kontakt inne i bilen med ledning som kan taes av og på som går inn i motorrommet, er det motorvarmer ?
  4. Takk for svar. Har lagt antenneledningen bak det panelet nå, men virket som det var dårlig plass for antenna bak det panelet, med tanke på den lange lederen som stakk ut fra den, så tester med å ha den mellom taket og stoffet i taket, skal teste det når jeg får iso adapter
  5. Vurderer å installere dab antenne i Mondeo MK2 stasjonsvogn. Denne jeg skal installere: http://www.komplett.no/k/ki.aspx?sku=771800 Antenna skal festes til ruta, enkel måte å route den opp på ? Tenker å route den opp sammen med coaxen til FM antenna, og etter hva jeg kan se er den routet langs ruta på pasasjersetet, hvordan få av panelene der ? Noen andre tips ?
×
×
  • Create New...