Jump to content

Rye

Gjest
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rye

  1. Rye

    2.8/2.9 V6 modifisering

    Har rett og slett ikke tenkt på no spesiell kostnad. Først og fremst ute etter eventuelle erfaringer før jeg bestemmer meg. Når det er sagt, så tenker jeg å legg i en del penger hvis jeg først skal bygge om;) Takker! skal høre litt med de, så får vi se;)
  2. Jeg sitter nå med en 2.8 sugermotor, og en 2,9 insp. Lurer på om noen har erfaringer med å skremme opp disse litt? Mest nysgjerrig på om noen har vært borti montering av kompressor, da dette er det som interesserer meg mest, selv om turbo også er aktuelt. Er egentlig åpen for alle innspill, og evt. hvem som er enklest å gjøre noe med a dem.
  3. Har en 2,8l Sierra 4x4 88-mod der fordelingskassa til 4x4'n har gitt seg. Ønsker å kjøpe fordelingskassa, evt. girkasse med fordelingskasse på.
×
×
  • Create New...