Jump to content

Enarmsviskere til XR2i


Recommended Posts

Guest Fole_Gale
Posted

Har noen Fiestalovers der ute noen peiling på hvordan jeg får bygget om slik at jeg får enarmsvisker på min lekre XR2i..

 

MVH

Roger

Guest pisko
Posted

På tide at non med xr2i kom med i klubben :P

Får kjøpt bolt on kit, tror det er enklest. Er ikke så dyr heller tror jeg.

Bare ta en titt i f.eks Fast Ford, plenty med anonser og internet sider hvor det selges. Kan jo også prøve AST, de selger jo sånne ting(tror jeg da ;) )

Guest Geron
Posted

ser det for meg.. man sitter å søker etter fiat unos på finn og autodb, for så å luske seg ut i nattens mulm å mørke... på jakt etter *trommevirvel* en vindusvisker!!!

Guest Fole_Gale
Posted

ALT!!! for bilen... :ph34r:

Posted
ALT!!! for bilen... :ph34r:

kart det :D

Ford Sierra 3 dørs 86mod Cosworth (Prosjekt)

Ford Taunus 17m Super 65mod (Reservetralle)

 

BMW m3 coupe e36 (Sladdekasse)

BMW 523i e39 (Brukstralle)

Guest pisko
Posted

hehe, ser overskriftene for meg. `Ungutt i fult swat utstyr og med en stjålet AG3 fra forsvarets lagerdepot tatt på fersken da han demonterte, av alle ting, en vindusvisker fra en 1987 mod fiat uno i sentrum i natt. Gutten hadde en heller sprikende forklaring på stuntet. :ph34r: :P

Guest Fole_Gale
Posted

Kanskje jeg finner noe her... :D

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...