Guest Escort_si Posted July 1, 2008 Posted July 1, 2008 Lukter frostveske i bilen å dugger litt på ruta nå, så tenkte jeg sku prøve å skifte varmeapp reg.Noen som har gjort dette før å vet hvordan jeg skal gjøre dette.Ser at det sitter skrudd inn ifra h siden men rørene går jo rett inn i torpedoen så ser ut som om hele varmeapp huset må litt bakover.Er takknemmelig for svar?
Asil Racing Posted July 2, 2008 Posted July 2, 2008 byttet på sierran til lisa en gang , måtte demontere hele dashbordet først også dra hele boksen ut og inni selve huset så satt det en liten radiator , og det er den du må bytte. lykke til
Guest Escort_si Posted July 3, 2008 Posted July 3, 2008 Den er lei,hvis man må ut med hele dashen for å skifte et lite register. Sitter jo så fint til å egentlig..
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now