Jump to content

Recommended Posts

Posted
JHS: Ok:) HHvor fint papir da..? 400 papir eller noe sånt..?

Tror det var noe sånt jeg brukte ja... Men ikke legg på for mye klarlakk da, for da blir den "tåkete".

Posted

rubbing er vel en mulighet.. :) tror ikke det er noen god ide å bruke under 1000 papir bare så det er sagt.. ville heller begynt på 2000 papir og gått nedover til du finner noe som funker for å si det sånn.. :)

Posted

Hehe.. Med 2000 papir kan jeg jo like godt prøve med et A-4 ark :D Hehe... Siden jeg er maler har jeg noe 80 papir. Tror jeg begynner der jeg :P

2008 VW Transporter 2,5 4motion

1991 Sierra Cosworth 4x4

Posted

ja det er ikke langt unna papir nei.. hehe men det er jo det som er planen.. ;) få en helt blank overflate uten sliperiper i epoxyen eller polyesteren..

Posted

skal du ha på klarlakk er 800 fint nok! du kan prøve å pusse det ned litt med 2000 papir så rubbe det igjenn å..

"Jeg brukte utallige summer på damer, fyll og raske biler. Resten sløste jeg bort!"

George Best

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...