Jump to content

Skal kjøpe Escort RS Turbo


Recommended Posts

Guest Trespasser
Posted

Salgsoppgave

Bilder

 

Noen som har kjennskaper til denne bilen? Var kjøpt i Stavanger av en som bor i Haugesund... Vurderer å kjøpe denne bilen.

 

Det er noe småfix på den... Tomgangen er ustabil når bilen er kald... Den drar godt opp til ca 4000 RPM, så tar den en pause hvor den ikke drar så godt, så drar den godt på videre. Noen som vet hva disse tingene kan være?

 

Har så og si kjøpt bilen. Var i banken og søkte om lån i dag. Får bilen for 35000,- pga småfeilene.

Guest Trespasser
Posted

Hehe, felgene har ikke så mye å si... Kan byttes =) Liker ikke felgene uansett! Men det er de småfeilene jeg lurer på hva er. Håper det ikke er småfeil som kan bli store problemer osv. Vil ikke kjøpa katta i sekken!

Guest Trespasser
Posted

Jeg har ikke det... Men jeg får bilen om ikke så alt for lenge. Skal se over den da. Jeg har ikke peiling så jeg må få noen som har peiling til å ta en titt på den. Håper det bare er noe så enkelt som plugger eller vakum lekkasje!

Guest Trespasser
Posted

På naf testen står det at det er feil med låsesylinderene. Sentrallåsen virker ikke. Er dette dyrt å fikse?

 

Er den en hjelpsom kar her som kan se over naf testen av bilen og se om det er no dyre reperasjoner/problemer med den? Det hadde vert veldig hjelpsomt! Jeg kan sende URL i PM!!

Guest ykarlsen
Posted
På naf testen står det at det er feil med låsesylinderene. Sentrallåsen virker ikke. Er dette dyrt å fikse?

Som regel er låsene så slitte at de er døde.

Nytt låsesett koster tusenlappen ca. (på ford).

Evt. kjøp alarm, og sveis igjen hullene til låsen. Ikke like lett å stjele bilen da....

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...