rubenl Posted May 14, 2008 Posted May 14, 2008 No er jeg litt usikker på om der er rammevange det heter, men uansett den bjelken som går framfor motorommet med chassis nr og det på. Min må byttes! Noen som har gjort dette før? Vanskelig? Kan se at den sitter med 3 nagler i hver ende og har funnet 2 punktsveiser. Er det alt? Bare å borre ut og bytte vangen? Trenger å få bytta min før jeg kan ta den på veien igjen, min fikk en smell så panseret går ikke igjen..
Guest surre sprett Posted May 14, 2008 Posted May 14, 2008 (edited) EDIT: Må lese bedre ja, denne platen er ingen vange nei, kall det et frontstykke.. Veng har det du leter etter, der heter den låseplate. 645,- + mva. for MK1 sierra, finner ikke til MK2. Den burde ikke by på store problemene å få byttet.. Edited May 14, 2008 by surre sprett
rubenl Posted May 15, 2008 Author Posted May 15, 2008 Er ikke problemet å få kjøpt. Jeg har 2 delebiler med slike på. Bare lurer på om flere har byttet disse og isåfall hvordan dem fikk dem av..
twin turbo Posted May 15, 2008 Posted May 15, 2008 vis det er lykteplata er den kun punktet. på sider mot skjerme og under der dei rundt der lyktene står anbefaler å kjøpe ny da det er fort å bli ivrig under demontering og bule å brette litt på den. trehjulsykel
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now