Guest Expl0rer^ Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 Heisann, på tide og gjøre noe med god bilen, tenkte og bytte grill, må jeg ha nytt panser ? har hørt om no sånt, kom med det ! skrur ikke ford til vanlig men begynner nå ( lærling mercedes ) . lister? lykter? skjermer? FRA : (nei ikke min )TIL :
Guest Excaliburzz Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 Trenger ikke å skifte panser der nei, men tror du må ha nye hovedlykter, for de som står på den første der er vell fjernlysene i samme reflektor som kjørelysene, mens på de "nye" er fjernlysene på egen reflektor.
morty999 Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 du trenger kun grillen og lampene.. og du må skjære litt i støtfangern for å få på plass den andre grillen... OG du må bygge om kontakta da den ikke er beregna til den innerste lampa..
Guest Expl0rer^ Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 og hvilke lamper trenger jeg is/cossie?
Guest Tracid Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 Du trenger bare lamper fra en sierra som er nyere enn 86, men ikke eldre enn 87 Kalles gjerne H4 lamper... De sitter på alel typer modeller, både is, lat og cosworth, bare å ta en tur på høggern å leite! Arrester meg noen hvis jeg tar feil ang. årstall...
Guest pzycho Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 har slike lykter du trenger jeg.. 150,- pr stk
Guest Expl0rer^ Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 OG du må bygge om kontakta da den ikke er beregna til den innerste lampa..koselig pzycho tar de jeg om de er fine , noe pes det som morty999 sier? anybody?
Guest pzycho Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 lyktene skal være helt fine de.. trur ikke d skal være så vanskelig.. si fra på PM om du vil ha de eller ikke
Peet Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 e jo like greit å gjøre sånn som den hvite rs500 då.. cossie grill.. også sånne lykter som allerede står på.. max kjøling
Guest Slick Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 Du trenger bare lamper fra en sierra som er nyere enn 86, men ikke eldre enn 87 Kalles gjerne H4 lamper... De sitter på alel typer modeller, både is, lat og cosworth, bare å ta en tur på høggern å leite! Arrester meg noen hvis jeg tar feil ang. årstall... Ehem... Du sier at han behøver nyere lykter enn det som var på 1986 sierra... Jeg har 1986 sierra, og jeg har helt like lykter som han skal ha... Og de er originale.. Det er en grunn til at Vingebilen er bygd på siste generasjons mk1
cossiemk1 Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 Lykter fra 86mod, og grill (cossi) fra samme modell, så er du i mål jeg har aldrig skjært i fangeren for å få det til å passe, bare bolt on!
Guest pzycho Posted February 19, 2005 Posted February 19, 2005 har grill også hvis du er interessert.. cossi grill i glassfiber.. må lakkes.. 500,- + 300,- for begge lyktene så er du i mål MvhØystein
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now