hansen86 Posted October 8, 2011 Posted October 8, 2011 Trenger orginale fjører til Escort Cosworth for og få den godkjent.. Eller noen som veit hvor mån får kjøpt det til en vettu pris kanskje?? Kjører på coilovere og di er jo ikke mulig få godkjent.. nytt eller brukt spiller ingen trille. bare di ikke er senke fjører eller kappa.. befinner meg i akershus men og hente deler er ikke noe problem.. kontakt meg på 93200153 viss du har:)
cosworth540 Posted October 8, 2011 Posted October 8, 2011 Er det samme på 4x4 Sierra Cosworth?Jeg har det liggende.
hansen86 Posted October 9, 2011 Author Posted October 9, 2011 Er det samme på 4x4 Sierra Cosworth?Jeg har det liggende. Ja det er vel det samme på di.. skal du ha for di da??
JHS Posted October 9, 2011 Posted October 9, 2011 Så vidt meg bekjent er ikke fjærene like på Sierra 4wd Cosworth og Escort Cosworth.
hansen86 Posted October 9, 2011 Author Posted October 9, 2011 Så vidt meg bekjent er ikke fjærene like på Sierra 4wd Cosworth og Escort Cosworth. Ikke?? var ganske sikker på det jeg da.. passer ikke overens?? må bare ha noe på en dag så jeg får vist den og kvitt mangelappen.. men er jo pain og få tak i:)
JHS Posted October 9, 2011 Posted October 9, 2011 Ikke?? var ganske sikker på det jeg da.. passer ikke overens?? må bare ha noe på en dag så jeg får vist den og kvitt mangelappen.. men er jo pain og få tak i:)Passer vel fysisk overens, men er vel bl.a forskjellig hardhet, mulig det er forskjellig lengde også. Escorten er jo skyhøy orginalt. Det meste av orginal deler som er Escort spesifikke er klundrete og få tak i
hansen86 Posted October 9, 2011 Author Posted October 9, 2011 Passer vel fysisk overens, men er vel bl.a forskjellig hardhet, mulig det er forskjellig lengde også. Escorten er jo skyhøy orginalt. Det meste av orginal deler som er Escort spesifikke er klundrete og få tak i ja var visst 1200,- pr fjær på ford og det er litt drøyt.. skal jo bare ha di på når den skal vises.. må finnes noe annet di godkjenner som er litt rimeligere.. hadde håpet jeg kunne bruke sedan fjærer men tror det er det som sitter på nå.. svarte org fjærer, men den er lav som **** forde vett..
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now