Jump to content

Recommended Posts

Guest Alfiee
Posted

hej. har en veldi godt stylet ford sierra...alt er helt perfekt utenom senkingen. va gjør jeg for og få biln like høy både bak og forran? ser helt teit ut når dn er lavere bak. tenkte på og kjøpe meg gule koni og h&r fjærer. holder de mål? slik at bilen er like høy bak som forran?

 

håper på svar=)

Guest abn0rmal
Posted

kappa fjærer? Coilovers kanskje er tingen da..

Guest Alfiee
Posted

har ikke kappa fjærer...men den er like vel lavere bak en forran. vil ha at dekka forran og bak. er like nært hjulbauen. det er det som er pent. eller kanskje litt lavere forran enda til. tenkte på gule koni og h&r fjærer. vis det fikser problemet that is

Posted

Er vel et kjent problem på sierra sedan at denne siger mer bak enn foran, coilovers er vel løsningen. Kan evt bygge opp litt under fjærene bak

NB! coilovers er ikke tüv godkjent.

Sierra Cosworth 1988mod(solgt)

Posted

Eg kjøre med H&R fjører og gule koni. Einaste oppsettet eg har hatt på sierra som ikkje blir lavere bak. Er ett meget bra oppsett på sierra.

2006 Ford Focus 1.6 TDCi
1992 Sierra 2.0 DOHC Sedan SOLGT
 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...