Ford Stv Posted November 21, 2006 Posted November 21, 2006 (edited) Som sagt så selges en orginal Xr 4x4 med en 2,8 v6. Motoren virker veldig bra. Starter å går pent.Girkassa har kun 4de gir.Rust i dører å hjulbuer som vanlig.Må på EU i desember. Er skilter på den. Bilde kommer seinere idag. Selges som delebil Ca. 3500,- En kamerat som selger men jeg kan jo svare hvis det er spm. Legg merke til hvor strøkene setene er. Her er den rusta mellom hjulbua og bakdøra liksom. Er litt rust der. Edited November 26, 2006 by Ford Stv Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Guest Sierraxr4x4 Posted November 21, 2006 Posted November 21, 2006 mener at xr4x4 ikkje kom før i 1986 eg da men, har du bilder av den?
D.Toft Posted November 21, 2006 Posted November 21, 2006 fyll ut det som mangler: Etter flere tilbakemeldinger på at annonseforumet ikke fungerer som det skal ser vi oss tvunget til å gjøre noen endringer.Det innføres nå retningslinjer for annonseforumet fra 23.04.2006 -Emneoverskriften skal tydelig fortelle hva som skal selges eller kjøpes! Annonseteksten i første post skal inneholde følgende: -Årsmodell.-Hele modellnavnet med motorstørrelsen.-Karosserivariant, og antall dører.-Kilometerstanden.-Farge innvendig, og utvendig.-Girsystem som manuell eller automat.-Hvor i landet salgsobjektet befinner seg. Minimum fylke skal angis.-Noen linjer om tilstanden, og eventuelle mangler/defekter. Mangler er også ikke skiltet eller ikke utført/godkjent PKKontroll, og/eller ikke betalt årsavgift.-Oppgi helst en prisantydning som er ønsket. Hvis ikke risikerer du å få skambud. FORUMBRUKERE MED STATUS GJEST:-Kan kun poste salgsannonser av merket Ford, eller FoMoCorelaterte bilmerker. Annonser uten denne informasjon vil bli slettet uten varsel.
Ford Stv Posted November 21, 2006 Author Posted November 21, 2006 Hmm. Er det kilometerstand som mangler? Tror det er 180000,- Kan vel være 280 også, men virker ikke sånn på motor seter og driverk bortsett fra gir kassa. Setene er strøkne. Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Ford Stv Posted November 21, 2006 Author Posted November 21, 2006 Har ikke fått bilde enda. Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Kverna Posted November 21, 2006 Posted November 21, 2006 Når du får bilde kan jeg vurdere litt mer. Har veldig lyst på xr4x4 for tiden Min fotoblogg
Guest Erik Braseth Posted November 21, 2006 Posted November 21, 2006 Høres ut som om kompisen din har klemt kassa i revers litt for mange ganger uten å trykke ned girspaken. Enkel sak å fikse, dersom det er som å røre rundt i grøten og man er heldig om man treffer et gir. Gjort samme tabben selv, og eneste giret jeg fikk fatt i var 4.gir. Var man heldig fikk man fisket tak i 5.gir også, ca der 2.gir vanligvis bruker å være Men bilder er bra, har lyst på 4x4 vinterbil selv!
Ford Stv Posted November 22, 2006 Author Posted November 22, 2006 Jeg prøvde å få han til å ta bilder igår, men prøver igjen idag jeg. Han kjøpte bil for noen mnd siden bare da han ville bruke den som delebil. Men pga no prob med en annen bil må han selge denne for å få plass og peng. Rusta som jeg så på den er litt på dørene, Bak på kanal på Venstre side, Fra hjulbua bak og ned mot døra på høyre side. Så er det en liten eksos lek på den. Tror det er ved potta foran. Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Ford Stv Posted November 22, 2006 Author Posted November 22, 2006 Bilen er Svart. Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Ford Stv Posted November 22, 2006 Author Posted November 22, 2006 Nå er han på jobb fram til fredag, men skal se om jeg får reist å tatt ett. Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Guest Dagfinn Posted November 25, 2006 Posted November 25, 2006 kan du få ordna bilder? er intr hvis bilen ser grei ut..
Ford Stv Posted November 25, 2006 Author Posted November 25, 2006 Har mast på han nå! Ska få lagt ut ett iløpet av dagen håper jeg på! Men svart bil på bilder ser du ikke rusta godt på så hvis noen er i nærheten så kan man jo komme å glana! Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Ford Stv Posted November 26, 2006 Author Posted November 26, 2006 Da er det kommet bilder. Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Ford Stv Posted November 26, 2006 Author Posted November 26, 2006 Blei stille nå som det kom bilder gitt! Ingen som skal ha pusse objekt eller delebil? Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Guest Dagfinn Posted November 26, 2006 Posted November 26, 2006 jeg er fortsatt intr.. men jeg kunne tenkt meg litt info om hva sånn ca må gjøres for og få den igjennom eu bortsett fra girkassa.
Ford Stv Posted November 26, 2006 Author Posted November 26, 2006 Tja. Det jeg kan se så er det eksos lekkasje tror det er ved potta framme, Så er det girkassa. Kan hende en 2wd kasse kan følge med.Så er det rust da. Veit ikke hva de sier på eu sånn den er nå. Redd kanskje man må sveise det jeg tok bilde av oppe her siden det er ned mot kanalen. Som sagt ble bilen kjøpt for å fikses men pga ett par andre prosjekter ble det ikke plass. Så er jo ikke helt sikker på alt. Tror ikke det er mye rust i gulvet på den! Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Guest Dagfinn Posted November 26, 2006 Posted November 26, 2006 hvor står bilen da? hadde det vært mulig og tatt en titt?
Ford Stv Posted November 26, 2006 Author Posted November 26, 2006 Står i Hønefoss. Så det er jo ett par timer kjøring for deg da. Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Guest Dagfinn Posted November 26, 2006 Posted November 26, 2006 tar det som en tur jeg..må bare se ann tid og penger...litt trasig og kjøre et stykke for og bare kikke på en bil uten og handle eller dra tilbake og handle litt seinere.. er det trommelbrems bak på den forresten?
Ford Stv Posted November 27, 2006 Author Posted November 27, 2006 Skjønner den. Hatt noen sånne bom turer sjøl.Skiver bak ja. Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Guest Dagfinn Posted November 27, 2006 Posted November 27, 2006 skal se om ikkejeg får tatt en tur så vi ihvertfall kan diskutere litt pris og ta en kikk...tar det som en tur jeg
Ford Stv Posted November 27, 2006 Author Posted November 27, 2006 Si ifra du. Er som sagt en kamerat som selger den egentlig, men han er nok ikke hjemme før neste helg. Men jeg kan vise deg bilen hvis du vil midt i uka! Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Guest Dagfinn Posted November 27, 2006 Posted November 27, 2006 kan komme og se ihvertfall...og diskutere pris med eier er jo en mulighet pr tlf og...
Ford Stv Posted November 27, 2006 Author Posted November 27, 2006 Jepp. Jeg har nøkkel så vi får starta den også. Selges ikke under 3000,- har han sagt. Sjefs surregjøk med 100 baller i lufta og ingen i buksa.
Recommended Posts