Guest 93Cossie Posted January 28, 2008 Posted January 28, 2008 Bytta akkurat hjernen tilbake til original for å feilsøke litt og i min iver glemmte jeg å koble ut batteriet først..Når jeg starta opp var turtelleren død. Bytta ECU'n med en jeg hadde liggende, men feilen bestod. Instruksjonsboka er totalt uforståelig da den er på fransk Hadde satt pris på om noen kunne tipse meg om hvilke sikringer, relé og evt andre ting jeg bør sjekke..
lowman Posted January 28, 2008 Posted January 28, 2008 du kan jo sjekke kontakt stikke som ligger i venstre inneskjerm..rett ved servo tanken omtrent..disse pleier det være dårlig kontakt i.da kan du få kødd med både det ene og det andre..deriblandt turtelleren.lykke til med feilsøkinga:)
grcossie Posted January 29, 2008 Posted January 29, 2008 Disse kontaktene som ligger der, er det bare å få vekk, og lodde sammen ledningene. Ellers bør du mont deksel under panser rilla, renner vann rett inn i de kontaktene
Guest 93Cossie Posted January 29, 2008 Posted January 29, 2008 Takker for svar, var den lille pluggen rett ved coilen som på en eller annen måte hadde blitt nappa ut... Du har ett godt poeng grcossie, har tenkt på det selv. Får se om jeg ikke finner fram loddebolten i nærmeste framtid..
grcossie Posted January 30, 2008 Posted January 30, 2008 Jeg har gjort det på flere biler, med stort hell
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now