Jump to content

Turteller viser helt på trynet.


Recommended Posts

Guest aNTILooP
Posted

Kobla Turteller i escort`n (har xr instrument hus, bare gidder ikke å bytte koblinger før våren)... og har kobla den rett i følge koblings skjema.. men den viser helt mongo turtall da.. I følge viseren går bilen min på 200 o/min på tomgang, kjører den helt opp og da har jeg 3000 o/min .. øhh.. noen som har peil på hva jeg har gjort feil?

Guest aNTILooP
Posted

kobla strømmen til turteller fra en + kabel til ett dash bord lys.. jorda telleren i karosseriet.. er en Equiss meter fra bilextra..hmm... snodige greier.. :huh:

Posted

equiss er ikke akkurat bra kvalitet da...

 

men er det noen innstilling på turtelleren da? tenker på 4syl, 6syl, 8syl eller noe...

 

vet at hvis du har en v8 og kobler turtelleren på 4-sylindra, så dobler turtallet jeg på tellern...kan dette være feil hos deg og?

Cosworth!

Guest aNTILooP
Posted

å fan... :o nå føler jeg meg liiiit teit.. hehe.. husker ikke hva den sto på¨..

Guest FordPower
Posted

min står helt i ro! prøvde med et nytt instrument fra cossie, men nåla rører seg ikke i det hele tatt!! :(

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...