Jump to content

Recommended Posts

Posted

E85 ble det slutt med i landet da Statoil stoppet salget i 2015.

Finnes heller ikke 98oktan lengre på Statoil/Sirkel K, men du får en winer for en tier. Og ja det har jeg kjøpt så alt er ikke bare sorgen. Selv om bensinen blir kjøpt andre steder.

 

Så er det mange nok E85brukere i motormiljøet så vil Tanken levere E85 på 1000liters IBCdunk. Spenstig! Jeg skal ikke ha, men kanskje du?

 

https://twitter.com/fylltanken

  • Like 1

FCN og VCCN Sessongåpner Gardermoen søndag 4 mai 2025 Sessongåpner-gardermoen-4-mai-2025

FCN Vålerbanen 6-7 juni 2025 (Del1)

FCN Vålerbanen 22-23 august 2025 (Del2)

FCN på GMS 5-7 september 2025 Grenland Motorsportsenter helgen 5-7 september 2025

FCN Sessongavslutter Gardermoen søndag 28 september 2025 Sessongavslutter-gardermoen-28-september-2025

Posted

Om/når det blir helt slutt på 98oktan så kan det være aktuelt for å få nok bankefast drivstoff ja :)

Har fylt på 200l fat når Statoil hadde på pumpe i Bodø.

- 98 Pajero 2800 GLS, bruksbil/trekkbil.- 97 V70, x-bruksbil/traktor.- 84 Mod. Sierra GL, X-bruksbil, isbanebil nå, med bakstillinga opphengt i alu foringer og snart NA trimma motor :D

-200 Tahoe 5.3 LT, LPG drift.
- Diverse Megasquirt prosjekter.
- 87 Sierra sedan Cosworth 4x4, T34 kulelagra hybrid. Har veket til fordel for 98 Mustang SVT Cobra.
- Cossie4x4 LE delebil, og annet til salgs.

Youtubekanal

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...